سالم کالا
 

کود زیستی

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

ازتو بارور 1 ازته

کود زیستی ازتو بارور-۱ حاوی باکتری های تثبت کننده ازت می باشد که فعالانه تثبیت نیتروژن هوا به صورت قابل جذب برای گیاهان را انجام می دهند. این کود جایگزین سالم و موثر بخشی از کودهای شیمیای ازته (اوره) می باشد و به صورت بذرمال و همراه با آبیاری قابل مصرف است. هربسته ۱۰۰ گرمی ازتوبارور-۱ می تواند جایگزین 30 تا 50 کیلوگرم کود ازت (اوره) در هر بار مصرف می باشد.
220,000 ریال

پتابارور 2 (پتاسه)

حاوی دو باکتری حل کننده پتاسیم است که ترکيبات نامحلول پتاسیم موجود در خاک اطراف ریشه را تجزيه کرده و با رهاسازی این یون باعث جذب بهينه پتاسیم می‌شوند. هر بسته 100 گرمی از این کود زیستی می تواند جایگزین حداقل 50 درصد کود شیمیایی پتاسه مورد توصیه در گیاهان شود.
220,000 ریال

کود بارور2 فسفاته

یک فناوری نوین است که جایگزین سالم و مؤثر کودهای شیمیایی فسفاته است. این کود زیستی حاوی دو نوع باکتری حل کننده فسفات است که با استفاده از دو ساز و کار ترشح اسیدهای آلی و آنزیم فسفاتاز باعث تجزیه ترکیبات فسفره نامحلول در خاک شده و در نتیجه امکان جذب شدن این عنصر را برای گیاهان فراهم می‌کنند. هر بسته 100 گرمی از این کود زیستی می تواند جایگزین حداقل 50 درصد کود شیمیایی فسفاته مورد توصیه در گیاهان شود. توصیه می‌شود کود زیستی فسفو بارور-۲ را به همراه کود های زیستی ازتوبارور-۱ و پتابارور- ۲ و در قالب کود کامل NPK زیستی بارور استفاده نمایید.
220,000 ریال

کپسول جنگل

قیمت هر عدد
ریال

کمپوست غنی شده جنگل

20 کیلوگرم، حاوی گوگرد
1,100,000 ریال