سالم کالا
 
RSS

اخبار

شریعتمداری با اشاره به مصوبه هیات وزیران سلامت نیوز: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تصویب آیین‌نامه اجرایی «بیمه پایه اجباری سلامت و ارزیابی وسع» در جلسه روز گذشته هیات وزیران خبر داد.
جشنواره ملی ایده ها و استارت آپ های فناوری گلخانه ای (با محوریت محصول خیار)
شاید شما یک بار تن ماهی با تخم مرغ را امتحان کرده باشید، حقیقتاً وقتی تخم مرغ را با تن ماهی مخلوط می‌کنیم لذیذتر می‌شود، اما به چه قیمتی؟
ازین پس میتوانید از سالم کالا میوه های سالم و بدون سموم شیمیایی تهیه کنید.
دومین نمایشگاه بین المللی تخصصی طب سنتی
همایش مشترک توسعه همکاری‌های کشاورزی استانداردها و تجارت مواد غذایی - کشاورزی بین ایران و اتحادیه اروپا
دومین رویداد کلیماتون 2018 در تهران با حضور اساتید، علاقمندان، دانشجویان و سازمانهای دولتی توسط موسسه کارآفرینان توسعه هزاره سوم برگزار شد.
ثبت و معرفی شبکه محصول سالم در کتاب مرجع کشاورزی، دام، طیور و آبزیان که توسط تیم کتاب اول بزودی چاپ و در اختیار علاقمندان و اعضای محترم شمس قرار خواهد گرفت.
طرح شبکه ی محصول سالم -سه شنبه, 27 شهریور 1397
طرح شبکه محصول سالم توسط معاون وزیر صمت و رئیس نمایشگاه های بین المللی مورد توجه ویژه قرار گرفت و مصاحبه ی اختصاصی هم با مجری طرح انجام شد همچنین مصاحبه اختصاصی دیگری نیز از سوی شبکه ایران کالای صدا و سیما در داخل قرفه ویژه ستاد توسعه زیست فناوری ریاست جمهوری انجام شد که در برنامه تلویزیونی بارکد بزودی پخش می شود. ومطالب مهمی را مجری طرح برای توسعه کمی و کیفی بیان نمودند.
جلسه با ریاست محترم جهاد یاسوج جناب مهندس تاج الدینی و اداره محیط زیست و سلامت غذای فارس آقای دکتر غیاثی در رابطه با طرح ارسال محصولات تازه خوری سلامت از مزارع استانهای مذکور به تهران و تامین نهاده سالم و ارگانیک برای کشاورزان پیشرو برگزار شد.